Criterium

Jogcriterium Affligemse Recreatiesporters

Pas is ons jogcriterium afgelopen of onze agenda kondigt voor 2018 al een nieuwe uitgave aan.   In totaal namen 42 lopers deel aan ons criterium 2017 alwaar Sabine Ponnet, Anita Beeckman en Marc Van Der Borght de uiteindelijke winnaars  werden met een deelname aan alle 31 jogging’s.    Winnaar in het klassement voor de meest gelopen kilometers tijdens ons criterium 2017 werd zoals vorig jaar Marc Van Der Borght met 328,1 km. Doen ze het dit jaar opnieuw of krijgen ze concurrentie?

Om deel te nemen aan het criterium 2018 volstaat het nu ook om aan zoveel mogelijk wedstrijden uit onderstaande lijst deel te nemen.  Elke deelname aan een wedstrijd van dit criterium levert één punt op. De enige vereiste is dat men moet ingeschreven staan onder onze clubnaam ARS en de wedstrijd moet uitgelopen worden.  Medewerkers op onze jaarlijkse Affligemloop hebben eveneens recht op één punt.   Op het einde van het jaar tijdens onze Kerstloop wordt de winnaar dan gehuldigd en ontvangt deze een beker. De lopers die deelnemen aan 20 wedstrijden ontvangen een prijs die we later nog zullen meedelen en de lopers die deelnemen aan 15 wedstrijden een looplichtje.

Ook in 2018 nemen we met onze Affligemloop deel aan het Dendercriterium, nu de “Valckenier Running Tour”.  Hierbij zijn 15 wedstrijden aangesloten.  Meer info hierover is te vinden op de website www.dendercriterium.be

WEDSTRIJDEN CRITERIUM 2018

 

Datum

Jogging

Plaats

Zondag 14 januari 2018

Dirk Martens Corrida

Aalst

Zondag 25 maart 2018

SolidPharmaRun

Essene

Maandag 2 april 2018

13de Roosdaalse Molenjogging

Roosdaal

Zaterdag 7 april 2018

3de Abdijloop

Affligem

Zondag 8 april 2018

7de  “Den Bos Rond”

Sint-Katherina-Lombeek

Zaterdag 21 april 2018

37ste Hyacintenloop

Hallerbos

Zaterdag 5 mei 2018

Brassersrun

Schepdaal

Zondag 6 mei 2018

10de Zenneloop

Lot

Donderdag 10 mei 2018

25ste Denderloop

Liedekerke

Zondag 13 mei 2018

34ste Dwars door Ninove

Ninove

Zondag 20 mei 2018

5de Plantentuinjogging

Meise

Zaterdag 2 juni 2018

Roadjogging

Haaltert

Zondag 3 juni 2018

Faluintjesjogging

Moorsel

ZATERDAG 9 JUNI 2018

9ste  AFFLIGEMLOOP

AFFLIGEM

Zondag 17 juni 2018

Kriebeljogging

Lebbeke

Zaterdag 23 juni 2018

 Achilles Natuurloop

Opwijk

Zaterdag 30 juni 2018

20ste  ’t Hol op Wambeek

Wambeek

Zaterdag 7 juli 2018

21ste  Guldensporenjogging

Opwijk

Zaterdag 14 juli 2018

Droeshout Stadrun

Opwijk

Zaterdag 21 juli 2018

33ste Dender- en Scheldejogging

Dendermonde

Vrijdag 27 juli 2018

Solidariteitsjogging

Welle

Zaterdag 28 juli 2018

19de “De Ulrikse 10”

Sint-Ulriks-Kapelle

Vrijdag 3 augustus 2018

Stratenloop Erondegem

Erondegem

Zondag 5 augustus 2018

Tovenaarsloop

Iddergem

Vrijdag 10 augustus 2018

8ste  Stratenloop Denderleeuw

Denderleeuw

Vrijdag 24 augustus 2018

Steenbergjogging

Erpe-Mere

Zondag 26 augustus 2018

16de Dwars door Oetingen

Oetingen

Zaterdag 1 september 2018

 Chicken Run Meldert

Meldert

Zondag 2 september 2018

Muurchallenge

Geraardsbergen

Zondag 30 september 2018

 Bosmarathon

Buggenhoutbos

Zondag 30 september 2018

Groenloop

Aalst

Zondag  7 oktober 2018

Jogging Dilbeek

Dilbeek

 Zondag 11 november 2018

Vredesloop

Aalst

Opgelet, sommige data  kunnen nog veranderen er kunnen tevens nog jogging's bijgevoegd worden, deze worden tijdig op de site geplaatst worden!!!!

Uitslag criterium 2017

 

PlaatsNaamScore
1Ponnet Sabine19
2Verpaelt Betty18
2Vermeiren Hugo18
3Van Hemelrijk An16
4Van Den Brande Eric15
5De Cort Koen14
5De Nil Daan14
5De Nil André14
5Huybens Marleen14
5De Geyseleer Robert14
7Van Der Borght Marc12
7Beeckman Anita12
8Jacobs Stephanie11
9Pessemier Johan9
10Verpaelt Noëlla5
10De Schrijver Marijke5
10Goetvinck Stefaan5
11Raes Francis4
11Sergeant Rik4
11Bellemans Riet4
11Vermeiren Geert4
11Van Den Borre Ina4
12Crabbe Tom3
12De Baerdemaecker Thomas3
12De Waele Els3
12De Ro Glenn3
12Van De Gucht Marina3
12Van Den Bossche Sylvia3
12De Witte Pol3
12Van Cauter Ellen3
13Vermeiren Yoni2
13Moison Maikel2
13Boersma Veerle2
13De Cocker Geert2
13De Vylder Nick2
13Follet Erik2
14Van Vaerenbergh Eva1
14De Baerdemaecker Eva1
14De Neyv Anneke1
14Verkammen Tom1
14Decherf Els1
14De Grootte Patrick1

 

 

 

 


AGENDA

Bezoekers
sinds 23/02/08