Criterium

Jogcriterium Affligemse Recreatiesporters

Pas is ons jogcriterium afgelopen of onze agenda kondigt voor 2019 al een nieuwe uitgave aan.   In totaal namen 41 lopers deel aan ons criterium 2018 alwaar Sabine Ponnet de uiteindelijke winnaars  werden met een deelname aan 28 van de 31 jogging’s.    Winnaar in het klassement voor de meest gelopen kilometers tijdens ons criterium 2018 werd Vermeiren Hugo met 238 km. Doen ze het dit jaar opnieuw of krijgen ze concurrentie?

Om deel te nemen aan het criterium 2019 volstaat het nu ook om aan zoveel mogelijk wedstrijden uit onderstaande lijst deel te nemen.  Elke deelname aan een wedstrijd van dit criterium levert één punt op. De enige vereiste is dat men moet ingeschreven staan onder onze clubnaam ARS en de wedstrijd moet uitgelopen worden.  Medewerkers op onze jaarlijkse Affligemloop hebben eveneens recht op één punt.   Op het einde van het jaar tijdens onze Kerstloop wordt de winnaar dan gehuldigd en ontvangt deze een beker. De lopers die deelnemen aan 20 wedstrijden ontvangen een prijs die we later nog zullen meedelen en de lopers die deelnemen aan 15 wedstrijden een looplichtje.

Ook in 2019 nemen we met onze Affligemloop deel aan het Dendercriterium, nu de “Valckenier Running Tour”.  Hierbij zijn 15 wedstrijden aangesloten.  Meer info hierover is te vinden op de website www.valckenierrunningtour.be

WEDSTRIJDEN CRITERIUM 2019

Datum

Jogging

Plaats

Zondag 20 januari 2019

Dirk Martens Corrida

Aalst

Zondag 24 maart 2019

SolidPharmaRun

Essene

Zaterdag 6 april 2019

4de Abdijloop

Affligem

Maandag 22 april 2019

14de Roosdaalse Molenjogging

Roosdaal

Zaterdag 27 april 2019

38ste Hyacintenloop

Hallerbos

Zondag 28 april 2019

8ste   “Den Bos Rond”

Sint-Katherina-Lombeek

Zondag 5 mei 2019

Zenneloop

Beersel (Lot)

Zondag 5 mei 2019

3ste Dwars door Ninove

Ninove

Zondag 12 mei 2019

6de Plantentuinjogging

Meise

Donderdag 30 mei 2019

26ste Denderloop

Liedekerke

Zaterdag 1 juni 2019

’t Hol op Wambeek

Wambeek

Zaterdag 1 juni 2019

Roadjogging

Haaltert

Zondag 2 juni 2019

Faluintjesjogging

Moorsel

ZATERDAG 8 JUNI 2019

10de  AFFLIGEMLOOP

AFFLIGEM

Zaterdag 22 juni 2019

Leeuwerikloop

Sint-Pieters-Leeuw

Zondag 23 juni 2019

Kriebeljogging

Lebbeke

Zaterdag 22 juni 2019

 Achilles Natuurloop

Opwijk

Zaterdag 6 juli 2019

21ste  Guldensporenjogging

Opwijk

Zaterdag 13 juli 2019

Droeshout Stadrun

Opwijk

Zondag 21 juli 2019

33ste Dender- en Scheldejogging

Dendermonde

Vrijdag 26 juli 2019

Solidariteitsjogging

Welle

Zaterdag 27 juli 2019

19de “De Ulrikse 10”

Sint-Ulriks-Kapelle

Vrijdag 2 augustus 2019

Stratenloop Erondegem

Erondegem

Zondag 18 augustus 2019

Tovenaarsloop

Iddergem

Vrijdag 9 augustus 2019

9de  Stratenloop Denderleeuw

Denderleeuw

Vrijdag 23 augustus 2019

Steenbergjogging

Erpe-Mere

Zondag 25 augustus 2019

17de Dwars door Oetingen

Oetingen

Zaterdag  september 2019

 Chicken Run Meldert

Meldert

Zondag 29 september 2019

 Bosmarathon

Buggenhoutbos

Zondag 29 september 2019

Groenloop

Aalst

Zondag  6 oktober 2019

Jogging Dilbeek

Dilbeek

Zondag 13 oktober 2019

8ste  Rakkerrun- Kasteeltrail

Lennik

Zondag  oktober 2019

Drie Provinciën Natuurloop

Malderen

 Zondag  november 2016

Vredesloop

Aalst

Stand criterium 2019

 

PlaatsNaamScore
1Ponnet Sabine11
1Vermeiren Hugo11
2Verpaelt Betty10
2Van Hemelrijck An10
3Huybens Marleen9
4De Geyseleer Robert8
5Beeckman Anita7
5Van Der Borght Marc7
5Pessemier Johan7
6Jacobs Stephanie6
6Van Den Bossche Sylvia6
6De Schrijver Marijke6
7Raes Francis5
8Bonte Bruno3
8De Nil André3
8Van Den Brande Eric3
8Van Cauter Ellen3
8Van Nieuwenhove Bea3
8De Nil Daan3
8Goubert Olivier3
8Bellemans Riet3
9De Cort Koen2
9Boersma Veerle2
9Sergeant Rik2
9Verpaelt Noëlla2
9Goetvinck Stefaan2
10Vermeiren Geert1
10De Baerdemaecker Thomas1
10De Witte Pol1
10Van Vaerenbergh Eva1
10Van Den Borre Ina1
10De Waele Els1
10De Cocker Geert1
10De Vylder Nick1

 

 

 

 


AGENDA

Bezoekers
sinds 23/02/08